Suppose the juice boxes go on sale for $1.79 for the eight 4.23-ounce
juice boxes, and the cider goes on sale for $6.50 per gallon. Does this
change your decision? Why or why not?

Suppose the juice boxes go on sale for 179 for the eight 423ounce juice boxes and the cider goes on sale for 650 per gallon Does this change your decision Why class=