Peggy sells pistachios and almonds at the farmer’s market. She currently prices pistachios at $7 per bag and almonds at $4 per bag. She observes that every hour, 4 people each buy one bag of pistachios and 2 people each buy one bag of almonds. Having surveyed them, she learns that 2 of the pistachio buyers would be willing to pay $2 for the bag of almonds while the other two would only be willing to pay $1. Both almond buyers would be willing pay $5 for the bag of pistachios. Suppose Peggy decides to sell a bundle containing one bag of pistachios and one bag of almonds in addition to selling them separately. What price should she charge for the bundle in order to maximize revenue?