Farsb4allaxm Farsb4allaxm 13-03-2017 Mathematics contestada Which is the best deal for cream cheese? a. $2.59 for 6 oz b. $2.89 for 8 oz c. $4.29 for 12 oz d. $5.29 for 14 oz?