braggsdiamond5366 braggsdiamond5366 14-04-2022 Mathematics contestada Jacks' Pizza pays $2000 rent per month and each pizza costs $2 in ingredients and hourly paid labor. Pizzas sell for $5 per pizza - what is the break even number of pizzas for Jack's pizza