liddekedm liddekedm 12-02-2021 Mathematics contestada Desean buys seashells for $1.50 a piece. He marks up the seashells by 350%. How much does Desean sell the seashells for? Group of answer choices A, $5.25 B, $5.00 C, $6.75 D, $4.28