lunalovegood63 lunalovegood63 14-01-2021 Mathematics contestada Which expression can be used to find the total cost of 4 bags of apples at $3.30 per bag and 6 candy bars at $1.25 each? * 4(1.25) + 6(3.3) 10(3.3) 4(3.30) + 6(1.25) 4(3.30) - 6(1.25)