Respuesta :

Answer:

3

Step-by-step explanation:

If you look closely at the cost and hotdogs it is multiplying by 3.

So I am positive that will be your answer.

Answer:

Its 3

Step-by-step explanation:

2x3=6

4x3=12

6x3=18

etc...