Lee2008 Lee2008 13-01-2021 Mathematics contestada Help! I need new dish soap. Which one is the better price? Should I buy the Method brand that is $5.49 for 36 oz. or the Seventh Generation brand that is $3.39 for 25 oz? Use math to solve