Rainbowcloudycupcake Rainbowcloudycupcake 12-02-2016 Mathematics contestada Mrs.Watkins finds that she can buy 5 candy bars for $2.50 she has a total of 16 kids in her class.How much would it cost for her to buy a candy bar for all the students?