rodquailaustin rodquailaustin 13-02-2018 Mathematics contestada Look at the table showing different prices for oranges. Prices for Oranges Price A Price B Price C $2.25 for 6 $1.30 for 4 $0.97 for 2 Which gives the prices in order, from least to greatest unit rate?