KaitlynWolfhard KaitlynWolfhard 17-01-2018 Mathematics contestada which of the following shows the least expensive unit price A) 3 oranges for $1.02 B) 4 oranges for $1.52 C) 5 oranges for $1.75 D) 6 oranges for $2.46