Mary solved this problem. Robert bought 5 packages of rubber bands. He paid $0.69 for each package. How much did Robert pay for the rubber bands? Mary thought the answer was $345. Is Mary's answer reasonable? A. Yes, Mary's answer is reasonable. B. No, Mary's answer should be closer to $34. C. No, Mary's answer should be closer to $0.34. D. No, Mary's answer should be closer to $3.40