robyntriplett0 robyntriplett0 12-09-2017 Mathematics contestada A contractor purchases 7 dozen pairs of padded work gloves for $103.32. He incorrectly calculates the unit price at $14.76 per pair for the expense report. What is the correct unit price? Why is the contractor's unit price incorrect?