Yolanda got a prepaid debit card with$20 on it. For her firt purchae with the card, he bought ome bulk ribbon at a craft tore. The price of the ribbon wa 16 cent per yard. If after that purchae there wa $12.32 left on the card, how many yard of ribbon did Yolanda buy?