IHAVENONAMEYET IHAVENONAMEYET 11-10-2022 Mathematics contestada 3 lb. peppers 1 lb. onions 2 lb. broccoli 1 lb. mushrooms 1 bag of white rice Price Per Pound Total Price Record the price of each item. Then add up the total cost of your meal.