Respuesta :

Answer:

$1.62

Step-by-step explanation:

If you divide $2.43 by 3 it's 0.81 and that's the cost of one loaf of bread so multiply that by 2 and you get the cost of two loaves of bread which is $1.62

Otras preguntas