The cost of packing a box of chocolates is given by 1 4 x2, where x is the number of chocolates (a box can never have fewer than 3 chocolates). If the weight of a box of chocolates is given by x + 2, what is the cost of packaging per weight unit? A. 1 4 ⁢ x − 1 2 + 1 x + 2 B. 1 4 ⁢ x 2 − 1 2 ⁢ x + 1 C. 1 4 ⁢ x 2 − 1 2 + 1 D.