kevinalexander16 kevinalexander16 11-05-2022 Mathematics contestada There is a special at the store: $34 for 7 roses. Harry is trying to figure out if it's a good deal. Help Harry figure out the unit price (round to 2 decimal places) A. $0.49 per rose B. $4.86 per rose C. 4.86 roses per dollar D. 0.49 roses per dollar please reply