2701854 2701854 12-04-2022 Mathematics contestada Jasper wants to buy 4kilograms of nails and 4kilograms of standard washers .How much will hespend? rivets $0.69 per kg nails $0.74 per kg standard washers $1.67 per kg split washers $1.12 per kg bolts $0.90 per kg $ Questions answered