Julian is deciding between two different movie streaming sites to subscribe to. Plan A costs $5 per month plus $2.50 per movie watched. Plan B costs $29 per month plus $0.50 per movie watched. Let AA represent the monthly cost of Plan A if Julian watches xx per month, and let BB represent the monthly cost of Plan B if Julian watches xx movies per month. Write an equation for each situation, in terms of x,x, and determine which plan would be cheaper if Julian plans on watching 11 movies each month.