jaymethacker17 jaymethacker17 14-02-2022 Mathematics contestada Muffins are sold in packages of 18 and cost $27 per package. Each of 6 friends gets an equal share of muffins from p packages of muffins. Write an expression to represent how much each friend must pay. what is the answer I am desperate