Zarah bought x candies and y cakes from a shop. Price of each candy is $ 5 and price of
each cake is $ 20.
1. How much money did Zarab pay for all candies? Give answer in terms of x
2. What was the cost of all cakes that Zarah bought? Give answers in terns of y
3, Find the total cost of candies and cakes in terms of x and y
4. If x=10 and y =5, how nonch money did she spend for the candies and cakes?