blueeskiess2 blueeskiess2 11-02-2022 Mathematics contestada Mckenzie has been saving her earnings from mowing the neighborhood lawns. She has 22 dollars and wants to spend it all on games. If each game costs 3 dollars, how many can Mckenzie buy?