gokutanjroi gokutanjroi 15-12-2021 Mathematics contestada Winnie goes to the store to buy paper towels. The paper towels Winona likes are sold in packs of 12 rolls for $9.96 per pack. The scout leader needs to know the cost of each roll of paper towels. Which shows the unit cost per roll?