zaleyiahhaywood zaleyiahhaywood 14-12-2021 Mathematics contestada You have 11.40$ to buy drink boxes for the football team. Each drink box costs 0.40$. How many drink boxes can you buy? Should you expect to get change when you pay for the drink boxes? If so, how much? savvasrealize.com