Respuesta :
Just multiply 10 and 1.00. When u get ur answer add that to 5
HOP I HELPED U I DONT KNOW IF I DID
HOP I HELPED U I DONT KNOW IF I DID
5 dozen equals 60 so if 10 equals $1, its costs $6 for 60 oranges. Hope this helps!
10=1
60=6
10=1
60=6