Alberto and Kali are selling fruit for a school fundraiser. Customers can buy small boxes of tangerines and large boxes of tangerines. Alberto sold 1 small box of tangerines and 1 large box of tangerines for a total of $25. Kali sold 3 small boxes of tangerines and 9 large boxes of tangerines for a total of $165. What is the cost each of one small box of tangerines and one large box of tangerines?

please help, will give brainliest.​