vanetrujillo03 vanetrujillo03 11-10-2021 Mathematics contestada Find which is the better buy (lower cost per ounce) by finding each unit price. Round to two decimal places if necessary Shampoo: A. $7.99 for 29.2oz B. $5.99 for 13.5oz