meisha33 meisha33 14-09-2021 Mathematics contestada The book store is having a sale on bookmarks. Each bookmark is on sale for $0.84. Each student in Ms. Duke's class decides to buy a bookmark. There are 23 students in Ms. Duke's class. How much will the class spend on bookmarks at the book store?