CaitlinSpinner CaitlinSpinner 14-08-2021 Mathematics contestada Xavier buys a two-quart bottle of juice for $5.12. What is the unit rate of the cost of the juice per fluid ounce? Before you try that problem, answer the question below. How many fluid ounces of juice did Xavier buy?