The Bradley Corporation produces a product with the following costs as of July 1, 20X1: Material $4 per unit Labor 4 per unit Overhead 2 per unit Beginning inventory at these costs on July 1 was 3,500 units. From July 1 to December 1, 20X1, Bradley Corporation produced 13,000 units. These units had a material cost of $4, labor of $6, and overhead of $4 per unit. Bradley uses LIFO inventory accounting. a. Assuming that Bradley Corporation sold 15,000 units during the last six months of the year at $19 each, what is its gross profit