Devon is trying to find the unit price on a 6-pack of drinks on sale for $2.99. His sister says that at that price, each drink would cost just over $2.00. Is she correct, and how do you know? If she is not, how would Devon's sister find the correct price? Please help me im so confused! (If someone does answer please explain I don't understand this and also this should be done using unit rates.)