baylee91 baylee91 15-05-2021 Mathematics contestada At a farmers market to vendors sell fresh milk. One vendor sells 2 L for $3.80, and another vendor sells 1.5 L for $2.70. Which leader is a better deal. SOME ONE PLEASE HELPPP