Respuesta :
Answer:
2 Dollars per pound
Step-by-step explanation:
you can divide $10 by how many bags of apples you bought to get 2 dollars per pound
Answer:
2 Dollars per pound
Step-by-step explanation:
you can divide $10 by how many bags of apples you bought to get 2 dollars per pound