shdjdkxxlxl shdjdkxxlxl 12-05-2021 Mathematics contestada Ana bought 3 gallons of milk last month at $3.30 per gallon and 3 gallons of milk at $3.20 per gallon this month. What was her total cost? Enter your answer in the box.