Respuesta :
Answer:
$9
Step-by-step explanation:
divide 6/4 to get the price per avacado so its $1.5 per avacado.
multiply 1.5 x 6 = 9
Answer:
$9
Step-by-step explanation:
divide 6/4 to get the price per avacado so its $1.5 per avacado.
multiply 1.5 x 6 = 9