Respuesta :

Answer:

$5.32

Step-by-step explanation:

I think its $5.32 because there is at least 6 yogurts in the pack, and its not to expensive as the first one. Plus it has 2 more yogurts then the third one.

(i am so sorry if this dosent make sense)