jade28798 jade28798 13-04-2021 Mathematics contestada Alfredo purchased the following for breakfast: 3 bacon's at $.65 each 1 egg for $1.45 2 apple juice at $1.50 each What was the total price in dollars and cents Alfredo paid for his breakfast?