A store charges $12.50 for 5 boxes of cookies. A second store charges $8.00 for 4 boxes of cookies, but you have to buy a gallon of milk for $3.00 to get that deal. Write the cost model equations for both stores, and find the number of boxes of cookies that makes the cost equal?