purplesunflowerstar purplesunflowerstar 15-03-2021 Mathematics contestada Jillian decides to sell home-made masks in her neighborhood. The materials cost her $5 per mask, so to make a profit she decides to mark up the mask 125%. How much will she sell the masks for? Show work to justify your answer!