Respuesta :
Answer:
$9
Step-by-step explanation:
7.50/5= $1.5 an apple
6* 1.5 = $9 for 6 apples
Answer:
13.5
Step-by-step explanation:
when 5 Apple is 7.50 we will add 6 on 7.50=7.50+6= 13.5
Answer:
$9
Step-by-step explanation:
7.50/5= $1.5 an apple
6* 1.5 = $9 for 6 apples
Answer:
13.5
Step-by-step explanation:
when 5 Apple is 7.50 we will add 6 on 7.50=7.50+6= 13.5