yeseniareyes1029 yeseniareyes1029 12-03-2021 Mathematics contestada Which is the BEST UNIT COST? It is $5.49 for a bad of 10 oranges. In another bag, 6 oranges cost $2.94. Which is the better deal? Show your work to defend your answer