James is placing an order for four for his bakery. The company he purchases from charges $25 for the first bag and $5 for each additional bag for shipping costs. Each 50 lb bag of the flour he uses is $19
Part A
Write an equation to model the total cost,c. of b bags of four including shipping costs given he orders more than one (1) bag of flour