Seudónimo
Seudónimo
14-11-2016
Mathematics
contestada
HELP ME PLZ THIS IS HARD FOR MEEEEE thx!!!
Respuesta :
hannahh2915
hannahh2915
14-11-2016
It would cost $10.50 for 4 hours. $5.50= 2 hours and $2.50= per hour after two so 5.50+2.50+2.50 = $10.50
Answer Link
Аноним
Аноним
15-11-2016
$5.50 per hour x 2 hours + $2.50 per hours x 2hours
So the answer is $16
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 34+ )
Otras preguntas
Information in its raw or unorganized form that represents something is known as
Write the equation of the line through (0, −2) and (2, 8) in point-slope form. The line through (0, −2) and (2, 8) in point-slope form is__________?
How to write a paragraph using the words conclude, pursuit, intrude and presume
Describe the four natural forces that can cause erosion. How do they work? Explain your answer in at least three sentences.
Can someone help me please
Why did the second Punic war start?
when a company rents trucks for $21 per day. last weekend, 118 trucks were rented form the company for 2 days each. which is the closest estimate of the total a
What in the main are the Objectives of NGP?
Distinction between accidents and risky behaviours
how fast does sperm regenerate?