gv4kqbfhtb gv4kqbfhtb 12-02-2021 Mathematics contestada at the end of the day, oranges at a farm market sell for $2.25 per pound and baskets cost $4.00. if serena wants to buy a basket and spend at most $22 total, how many pounds of oranges can she buy