jcrosscalloway jcrosscalloway 14-01-2021 Mathematics contestada The cost for fudge at Candy Lane is represented by the table. The graph shows the cost of a similar fudge that Best Fudge Shop sells.Which is the difference in cost when purchasing 5 pounds of fudge at each store?