Bshdbdjfnffi Bshdbdjfnffi 15-12-2020 Mathematics contestada Jalen bought 24 juice packs for $7.20 . Tia bought 6 juice packs for $2.70 . Which statement describes the difference in the unit prices in jalen’s and tia’s juice packs