cailynburks cailynburks 14-12-2020 Mathematics contestada Which unit rate is the lowest price per ounce? (5 points) Choice A: 21 ounces of raisins for $3.59 Choice B: 36 ounces of raisins for $4.79 Choice A Choice B The unit rates are equal. The unit rates cannot be determined. a O b Od