Respuesta :

Answer:

$3.00 per group

Explanation:

  • $2.32 + $1.08 + $2.60 = $6.00
  • $6.00/2 = $3.00 per group

Answer:it's $3 in each group

Explanation:

You add all of them up and divide by 2.