yeslhieperez yeslhieperez 13-12-2020 Mathematics contestada Mrs. Juarez is buying cleaning supplies for her company. The first brand, Mr. Clean, is selling 64 wipes for $3.20. Clorox has a deal for 72 wipes at the cost of $4.32. What is the unit price of the better buy?